ЖК «Европейське місто» с. Крюківщина, вул. Европейська, 2А

Пн-Нд 10:00-22:00

тел. 067 010-75-10

Бонусна програма

Діти грають – батьки відпочивають!

Прагнете більше часу проводити з дитиною, але не завжди вистачає сил на спільне активне дозвілля? Бажаєте поєднати роботу та виховання своє малечі? Ресторан Flame надає батькам можливість втілювати у життя заплановане, не розлучаючись зі своєю дитиною. Ділові обіди, зустрічі з подругами або друзями, романтичні вечори з коханими – усім цим Ви можете насолоджуватись знаючи, що ваша дитина знаходиться поруч під наглядом професійного бейбісіттера, який працює у ресторані на постійній основі. А оновлена дитяча кімната стане чудовим місцем для веселих та розвиваючих ігор у той час, як Ви матимете змогу насолоджуватись вишуканою кухнею, затишним інтер’єром, приємними розмовами та неспішним плином часу.

Тепер немає необхідності залишати малечу вдома у той час, коли Ви поспішаєте на ділову зустріч. Сміливо беріть малечу із собою, а ми потурбуємося про її веселе дозвілля. Адже наскільки приємно після успішно проведеної зустрічі розділити позитивні емоції зі своєю дитиною та скуштувати смачнючий смаколик від шеф-повара ресторану! Так як діти – найбільш вимогливі клієнти, ми шукаємо індивідуальний підхід до кожного маленького гостя та прагнемо, щоб він залишився не лише задоволений, але й ситий. Виходячи із цього ми розробили особливе дитяче меню, яким ми максимально прагнемо задовольнити як бажання батьків, так і кулінарні забаганки діточок.

Саме для маленьких гостей ресторан Flame пропонує спеціально розроблені інтерактиви для різних вікових категорій, екологічні іграшки, серед яких машинки, динозаври, м’які іграшки, інтерактивна кухня для дітей з великою кількістю різноманітного посуду, продуктів та технічного інвентарю, величезний конструктор з м’якого пластику, набір юного лікаря, набір юного техніка, м’які пазли, дитячий лабіринт з гіркою та басейном кульок, що точно не залишать Вашу дитину байдужою. І поки Ви будете налагоджувати ділові контакти, або просто відпочивати у колі друзів або коханої людини, ваша дитина проводитиме час весело та з користю, насолоджуватиметься спілкуванням з іншими діточками. Ми гарантуємо, що дорогою додому на Вас чекає захоплива розповідь дитини про нові знайомства, цікаві конкурси та незабутньо проведений час.
Також у дитячому залі, який при необхідності трансформується у банкетний, Ви можете провести вечірку для майбутньої мами, відсвяткувати дитячий день народження або хрестини.

Чекаємо на Вас та Ваших діток у ресторані Flame!

Введіть свої дані щоб забронювати столикПоділись з друзями

Введіть свої дані щоб забронювати столик