ЖК «Европейське місто» с. Крюківщина, вул. Европейська, 2А

Пн-Нд 10:00-22:00

тел. 067 010-75-10

Бонусна програма

Українські зірки готують заради дітей

22.02.2017 16:00

Сімейний ресторан Flame 22 лютого зібрав знаменитостей на Першому благодійному кулінарному шоу Life Menu. Ініціатором заходу виступив фонд Its For Kids.

Найдобріші зірки українського шоу-бізнесу взяли участь в унікальному благодійному шоу Life

Menu і спробували себе у ролі шеф-кухаря. М’ясо, риба, овочі і фрукти в їх руках перетворювалися на екзотичні кулінарні шедеври! У невимушеній обстановці на імпровізованій кухні знаменитості ділилися корисними рецептами і розкривали сімейні таємниці.

Тепер страви з зіркового меню можна замовити у Flame! А виручені кошти будуть перераховані до благодійного фонду Its For Kids. Вони підуть на придбання ультразвукового диссектора Soring Sonoca 300, якого гостро потребує дитяче відділення Інституту нейрохірургії ім. Ромоданова. Засновник Фонду Владислав Грей подякував усім учасникам Life Menu за чуйність і за те, що вони допомагають зробити мрію реальністю!

Учасниками Першого благодійного кулінарного шоу Life menu стали: ALYOSHA, TamerlanAlena, Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян, Світлана Тарабарова, Василь Бондарчук та Катя Веласкес, Влада Литовченко, Таня BERQ, Мирослава Карташова, Аліна Башкіна, Амадор Лопес і Олег Серафін, телеведучі Анна Ахава і Світлана Катренко, радіоведучі Єва Суботіна, Василиса Рядних і Саня Димов.

Ведучим вечора виступив харизматичний Микита Добринін. А спеціальними гостями стали талановиті артисти ПЦ PARADIZ Анна Воронова і Даша Пишная.

Введіть свої дані щоб забронювати столикПоділись з друзями

Введіть свої дані щоб забронювати столик